Wynajem
Obiekt na wyłączność

Nasza Leśniczówka będzie idealną urlopową przystanią dla każdego przez cały rok. Możesz wybrać się tutaj z najbliższymi i grupą przyjaciół na niezapomniane wczasy, podczas których nie zabraknie biesiad przy ognisku, przy akompaniamencie długich rozmów i szczerych śmiechów. Obiekt bez problemu pomieści 16 osób, a jeśli będą potrzebne dodatkowe miejsca- zadzwoń, na pewno coś wymyślimy. Do Waszej dyspozycji oddamy pięć sypialni, każda z własną łazienką oraz w pełni wyposażoną kuchnię połączoną z jadalnią i oczywiście ogród z paleniskiem i altaną, które są idealnym miejscem do biesiadowania . Leśniczówka jest idealną opcją na zorganizowane wypady!

 

16 miejsc

Optymalna ilość gości.

5 sypialni

Dysponujemy pokojami dla dwóch, trzech, czterech i pięciu osób.

Pupil z Tobą

Podczas wynajmu na wyłączność akceptujemy zwierzęta.

Organizacja
Wydarzenia
Wydarzenia
Jeśli chcielibyście zorganizować u nas specjalną uroczystość to jest to możliwe tylko przy wynajęciu obiektu na wyłączność. Przed dokonaniem rezerwacji konieczne jest zaakceptowanie regulaminu.
kawalerskie
panieńskie
urodziny
zjazd rodzinny
Współpracujemy 
W zakresie organizacji imprez współpracujemy z następującymi firmami.
PRO SHOT

Strzelectwo i imprezy w Proshot to adrenalina i emocje w krystalicznie czystej formie! Zobacz, ile możesz z siebie dać grając z paintball, czy strzelając z łuku jak prawdziwy myśliwy.
Zobacz
BERGA - SPŁYWY PONTONEM

Spływ pontonami to bezpieczna atrakcja idealna dla aktywnych rodzin z dziećmi. Rzeka Bóbr jest bardzo malownicza i piękna. Przepływa przez Park Krajobrazowy Doliny Bobru.
Zobacz
ROWERY ELEKTRYCZNE- SUDETY TRAIL

dla Gości Leśniczówki pod Śnieżką specjalny rabat 20 zł przy wypożyczeniu rowerów na cały dzień oraz transport gratis przy wypożyczeniu 5 szt. rowerów!
Zobacz
ZWIEDZANIE KOMPLEKSU PARKOWO- PAŁACOWEGO

serdecznie zapraszamy Państwa do zwiedzenia z wykwalifikowanym przewodnikiem przepięknej części Bukowca, jaką bez wątpienia jest Ornamental Farm Bukowiec. Umówienie zwiedzania z przewodnikiem wymaga kilkudniowego wyprzedzenia. Zapraszamy do kontaktu z Leśniczówką pod Śnieżką w tej sprawie.
Zobacz
ROCK'SI GEOEDUKACJA

ROCK’si Geoedukacja to izerska firma prowadzona przez Roksanę Knapik - geologa, przewodnika sudeckiego i doświadczonego edukatora. W ofercie ROCK’si znajdują się warsztaty, wycieczki i wykłady o tematyce geologicznej (i nie tylko) oraz wydawnictwa edukacyjne dla dzieci.
Zobacz
WARSZTATY O NIETOPERZACH

Podczas warsztatów zaobserwujemy kilka gatunków nietoperzy latających nad naszymi głowami, a za pomocą detektora ultradźwięków, czyli elektronicznego „ucha” usłyszymy ich echolokacyjne sygnały.
Zobacz
©  Leśniczówka Pod Śnieżką
apartmentuserspaw